Przydatne aplikacje do obserwacji notowań giełdowych

Przydatne aplikacje do obserwacji notowań giełdowych

13 września 2019 Wyłączono przez Franek

Codzienne życie ułatwiają nam dziś liczne aplikacje na urządzenia przenośne. Nie brakuje też takich, które pomagają inwestorom śledzić notowania na giełdzie. Niektóre z nich są naprawdę warte zainteresowania.

GPW

Nie sposób nie zacząć od wspomnienia o oficjalnej aplikacji GPW. Jest to prosta, ale za to przejrzysta i szybko działająca aplikacja, która pozwala na śledzenie bieżących notowań z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, personalizację list instrumentów czy otrzymywanie bieżących informacji i komunikatów z Giełdy. Aplikacja jest dostępna w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej i pozwala na zgłaszanie twórcom ewentualnych uwag.

Notowania mobilne 4

Najnowsza wersja aplikacji Notowania mobilne, wypuszczonej przez firmę Statica zawiera wiele przydatnych funkcji, m.in. tabele bieżących notowań, pełny arkusz zleceń, graficzne wykresy i alerty. Jest to dobra pomoc dla inwestora, która pomaga wszystko uporządkować i monitorować notowania oraz transakcje. Będzie stanowiła świetne uzupełnienie dla oficjalnej aplikacji GPW.

OU / pixabay / skeeze