Rekomendacje fundamentalne

Rekomendacje fundamentalne

15 października 2020 Wyłączono przez Franek

Jeśli chcesz inwestować na rynku kapitałowym nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy. W domu maklerskim możesz korzystać z bezpłatnych rekomendacji. Dzięki analizie fundamentalnej łatwiej zbudujesz swój portfel inwestycyjny złożony z najbardziej perspektywicznych spółek o największej kapitalizacji.

Rekomendacje to sugestie dotyczące wybranej spółki. zalecające zakup lub sprzedaż jej akcji. bądź powstrzymanie się od takiej decyzji. Przedmiotem rekomendacji mogą być również inne instrumenty finansowe. Podstawą rekomendacji jest analiza fundamentalna. Sporządzaniem rekomendacji maklerskich zajmuje się w zespół analiz. Z rekomendacji maklerskich możesz skorzystać niezwłocznie po ich wydaniu.

Analizy i rekomendacje przygotowywane przez analityków cieszą się uznaniem inwestorów co znajduje odzwierciedlenie w wielu rankingach – takie znajdziesz m.in. w rankingu miesięcznika Forbes.

Dostęp do najnowszych informacji

Stopy zwrotu z „Rekomendacji” są aktualizowane na bieżąco, a oceny spółek publikowane są w serwisach analitycznych zazwyczaj bez opóźnień. Z reguły okres odtajnienia na stronach otwartych wynosi nie mniej niż 7 dni kalendarzowych.

Jak skorzystać?

Aby móc korzystać z rekomendacji wystarczy znaleźć biuro maklerskie oraz udostępnia stosowne analizy za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Możesz skorzystać także z naszego katalogu domów maklerskich.

f: PIX1861 / pixabay