Inwestowanie online

Inwestowanie online

15 października 2020 Wyłączono przez Franek

Serwis został stworzony z myślą o osobach, które chcą szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu inwestować na giełdzie oraz zarządzać swoim rachunkiem inwestycyjnym. Aby korzystać z serwisu wystarczy komputer bądź laptop z dostępem do Internetu.

Możliwości serwisu:
składanie oraz modyfikację zleceń na GPW i wybranych giełdach zagranicznych, obserwację notowań giełdowych w czasie rzeczywistym,
dostęp do bieżących analiz, komentarzy i rekomendacji ekspertów domu maklerskiego, które wspierają podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Dodatkowo inwestując za pośrednictwem Internetu można obniżyć koszty prowadzenia rachunku i korzystać z niższych stawek prowizji niż w przypadku zleceń składanych osobiście lub telefonicznie.

Szczegółowy opis usług dostępnych w ramach serwisu inwestycyjnego można znaleźć w odpowiednich przewodnikach dla właściwych usług elektronicznych.

Aplikacje mobilne
Aplikacja mobilna staje się standardowym narzędziem komunikacji z biurem maklerskim i pozwala poczuć swobodę mobilnego inwestowania. Umożliwia łatwe składanie zleceń giełdowych, wygodny wgląd do rachunku i dostęp do szerokiego zakresu usług.

Prostota obsługi
Wygoda
Szybkość
Notowania i inwestycje na bieżąco
Niższe prowizje

Dostępność
Bardzo szeroka paleta usług

f: harryloya / pixabay