Prestiżowy zegarek dla biznesmena. Porady i wskazówki

Prestiżowy zegarek dla biznesmena. Porady i wskazówki

12 lutego 2021 Wyłączono przez Franek

Zegarki mogą wpłynąć na kształtowanie wizerunku, dlatego duże znaczenie ma ich świadomy dobór do stylizacji. Inne modele sprawdzą się na co dzień, inne założyły do biegania lub pływania, jeszcze inny czasomierz wpisze się w styl biznesowy. Tym razem podpowiemy, jak wybrać ten ostatni i przedstawimy Wam nasz TOP 5.

Zegarek dla biznesmena – synonim prestiżu i elegancji

Dla wielu panów zegarek to jeden z niewielu dodatków, które zdobią stylizację. Symbolizują prestiż i świadczą o dobrym guście i znajomości zasad modowych. Wyjątkowym uznaniem cieszą się modele szwajcarskich marek – jak między innymi Atlantic, Tissot, Roamer, Frederique Constant czy Rado – ewentualnie japońskich – jak Citizen czy Seiko. Poniżej kilka modeli, które będą doskonałym wyborem dla biznesmena.

Szwajcarskie zegarki dla eleganckiego mężczyzny

Zegarki produkowane w Szwajcarii cieszą się najlepszą opinią, zwracają uwagę precyzją wykonania, dokładnością oraz jakością, a także doskonałymi komponentami, m.in. mechanizmami. Warto uzupełnić swoją kolekcję czasomierzy o modele z symbolem Swiss Made.

Zegarki Atlantic

Ta szwajcarska marka działa od 1888 roku. Wyróżnia ją wysoka jakość, wyjątkowy styl oraz minimalizm i prostota. Stylistyka zdecydowanie pasuje do outfitów biznesowych – zegarki Atlantic to klasyka i prostota, która gwarantuje im elegancki wygląd. Zobacz popularne serie – jak Worldmaster czy Sealine. Również modele Seagold to świetna propozycja dla mężczyzny ceniącego najwyższą jakość. W tej prestiżowej serii wykorzystano zasilanie automatyczne z opcją mechanicznego dokręcenia sprężyny.

Sprawdź najnowsze kolekcje zegarków Atlantic: https://dolinski.pl/zegarki-atlantic/

Zegarki Frederique Constant

Celem tej marki jest zapewnienie wysokiej jakości, precyzji, ale także designu. Ciekawie prezentują się m.in. zegarki z linii Frederique Constant Slimline, które nawiązują wyglądem do klasycznych wzorów i idealnie wpisują się w styl biznesowy.

Zegarki Roamer Jednym z cenionych producentów oferujących szwajcarskie zegarki jest Roamer. To marka z wieloletnią tradycją, która posiada w swojej kolekcji m.in. klasyczne i ekskluzywne czasomierze. Zobacz m.in. modele z serii C-Line, idealne dla ceniących minimalizm biznesmenów.

Zegarki japońskie – alternatywa dla Szwajcarów

Seiko

Model z serii Presage Coctail Fuyugeshiki to wybór dla mężczyzn ceniących prestiż posiadania unikatowych modeli z limitowanych kolekcji. Uwagę zwraca m.in. hybrydowe zasilanie automatyczne oraz mechanizm posiadający aż 29 kamieni łożyskowych oraz wyjątkowa odporność na korozję.